АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Досега необјавена снимка од Тоше Проевски на плажа во Охрид ги разнежни фановите

Скроменен, трпелив, дружељубив – Тоше Проевски миленик на сите. Охрид, 2005 година, хотел Десарет. Група фанови го начекуваат Тоше Проески како ужива на плажата и го замолуваат да се фотографираат.

Во меѓувреме, додека трае фото-сесијата, еден од фановите постојано снима со својот мобилен телефон.

Особено интересно е да се види како течел разговорот помеѓу Тоше и фановите.

Погледнете го видеото кое за првпат е објавено во јавноста:

@lepi_007♬ original sound – Macak Ludi Milojko