четврток, февруари 29, 2024
АктуелноОхрид

Сабота „Ситево сала“ РК Охрид против Тиквеш

Сите во сала! Сабота 25.11., ГРК Охрид го игра мечот на полусезоната во Супер лигата против Тиквеш.
Дерби натпреварот во салата „Билјанини извори“ почнува во 18:30 часот.