АктуелноОхрид

Пионерите на ГРК Охрид остварија голема победа во 10тото коло на пионерската машка лига

ГРК Охрид – РШ Динг 2021 (11:7) 20:14
????⚪Гладијаторите остануваат во трка за 1/4 финалето!
????Претходно младинците беа поразени минимално од РК Пролет со (14:15) 33:34!
May be an image of 2 people and people standing