АктуелноОхрид

(ВИДЕО) Ново музичко дело од охриѓанецот Пајак во дует со МЦ Стојан

Продолжуваат во нагорна линија музичките успеси на охриѓанецот Пајак. Овојпат тој направи нов дует со МЦ Стојан.