АктуелноВидеаВидеоОхрид

(ВИДЕО) Верижен судар во Дебрца

На патот Охрид – Кичево ( кој се гради веќе 9 години ) утрово се случи сообраќајка во која учествувале повеќе возила. Сообраќајката се случила во близина на селото Врбјани. Повеќе информации наскоро.

извор: Охрид 1