Починато лице од Тетово пронајдено во апартман во Охрид – Ohrid1
четврток, февруари 22, 2024
АктуелноОхрид

Починато лице од Тетово пронајдено во апартман во Охрид

Лице на воздраст од околу 50 години денеска е пронајдено починато во апартманот во кое било сместено во центарот во Охрид во близина на Католичкатра црква. Била повикана полиција и екипа на брзата помош. Лекарите само констатирале смрт.

Во моментов се врши истрага.

извор: Охрид 1