АктуелноОхрид

Сопружници од Скопје се истепале со маж во Пештани поради место за ловење риби

Нов инцидент со групна тепачка овој пат во Пештани.  Дознаваме дека во инцидентот учествувале  сопружници од Скопје и маж, поради место за ловење на риби во Пештани. Дознаваме дека во тепачката била користена и метална шипка.

извор: Охрид 1

фото: Охрид 1