АктуелноОхрид

Пријавено лице кое упатувало закани кон поранешната сопруга

На 06.06.2022 година околу 20.30 часот во СВР Охрид пријавено е  лице  на (39)години  од Охрид дека  упатил закани на неговата поранешна сопруга.

Против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

СВР Охрид