АктуелноОхрид

(ФОТО) Судар на „АСНОМ“- полицијата врши увид

Предмалку на ул „АСНОМ“ се судрија два автомобили, по што интервенираше итната медицинска помош. Полицијата врши увид, по што ќе се знает причините за несреќата.

извор: Охрид 1

фото: Охрид 1