АктуелноОхрид

(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа кај Велешта, возило излета од патот

Сообраќајна несреќа се случи попледнево кај Велешта. Автомобил излета од патот. Полицијата по увидот ќе ги откријат причините за несреќата.

видео: VOX Struga