четврток, февруари 29, 2024
АктуелноОхрид

Пожар во стан на улицата “Димитар Влахов”

 

На 27.11.2023 во 17.55 часот во СВР Охрид, пријавено е дека настанал пожар во стан на улицата „Димитар Влахов“, сопственост на лице  од Охрид,.

Повредени лица нема, а интервенирала Територијалната противпожарна единица од Охрид.