АктуелноМагазинОхрид

Стужанката која стана позната по провокативните фотографии остана без својот телефон – Се плашам за пораките од политичари, бизнисмени и пејачи…

Стружанката Теодора Мартиноска која на социјалните мрежи стана позната по провокативните фотографии кои ги споделува, пред два дена остана без својот профил на Инстаграм со 30.000 следбеници, објави ubavinaizdravje.mk.

„Не се работи само за фотографиите и видеата, туку се плашам и за пораките кои ги имав во инбокс. Ми пишуваа многу луѓе, меѓу нив познати бизнисмени, политичари, спортисти, пејачи… Ми оставаа секакви пораки, понуди, ми испраќаа нивни интимни фотографии и што ли уште не. Јас сакам само да се оградам од тоа доколку нешто од нив се појави во јавноста, едноставно јас не сум виновна за тоа – изјави згодната стружанка.

извор: Текстот во целост на ubavinaizdravje.mk.