АктуелноОхрид

Пецаков: Браво момци, уште еднаш не направивте горди!

Македонија на светско првенство во ракомет!!! 🔴🟡
Браво момци, уште еднаш не направивте горди!
Со нетрпение го очекуваме Светското првенство во ракомет 2023-та!
Ма-ке-до-ни-ја, напиша на својот ФБ профил градоначалникот на Охрид, Кирил Пецаков.