АктуелноОхрид

(ФОТО) Сообраќајна несреќа на кружниот тек кај Гимназијата

Предмалку се случи сообраќајна несреќа на кружниот тек кај Охридската Гимназија, во која учествуваа два автомобили. Во несреќата нема повредени лица, причинета е материјална штета. Додека се вршеше увидот од страна на СВР Охрид, еден од учесниците во несреќата вербално го нападна другиот возач.