Охрид

АктуелноНаш ИзборНаш изборОхрид

Пецаков: Одговоривме на секој проблем на граѓаните, следуваат низа капитални проекти

Откако се организиравме, врз основа на динамиката и начинот на кој што ги поставивме работите, посветено, јасно и недвосмислено одговоривме...

АктуелноОхрид

Пецаков по пожарот во Охрид: Работиме на изнаоѓање начин семејството да го сместиме во привремено живеалиште се до обезбедување на услови во нивниот дом

Во пожарот попладнево што ја зафати куќата на ул. „Петар Поп Арсов“, Територијалната против пожарна единица интервенираше со четири возила...

1 398 399 400 447
Page 399 of 447