ОГЛАС – барам работа како хигиеничарка

Жена нуди работа како одржувач на хигиена во домови, канцеларии, кафетерии или други деловни објекти. Телефон за контакт 077 672 547

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close