Градоначалникот од Дебарца на пречек на крстите во чест на Св.Атанасиј

Од Нови Сад директно пред општината на пречек на крстите во чест на Св. Атанасиј. Честита слава на тие што празнуваат, честит именден на тие што слават, родна година на сите и за многу години, напиша во својата објава на фејсбук градоначалникот Ногачески.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close