Охриѓанец паднал од зграда и починал

Според првите непотврдени информации тој паднал од 5-ти кат на висококатница блиску до СРЦ Билјанини Извори.

Полицијата се сомнева на самоубиство

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close