DUO DIS за роденденската забава на Кафе бар „Конект“ на 30 април

Крајот месец на април, резервиран за роденденската забава на Кафе бар „Конект“. Годинава се полнат шест години постоењето на познатото охридско кафуле.

Шест години успешна градска приказна. Многу убави мигови, многу разговори , многу насмевки во пријатна топла атмосфера.
Кафе бар „Конект“, место познато по ниски цени, попусти и изненадувања, но и врвна и квалитетна услуга.

Роденденската прослава ќе се прослави на 30.04 со Голема забава со DUO DIS -Денис Мурат и Стефани Стефановска, кои го живеат својот сон како DUO DIS. Во приватниот живот споделуваат меѓусебна љубов, а на сцената со публиката ја делат љубовта кон музиката со што таа станува поголема.

Не пропуштајте одлична забава во Кафе бар Конект на 30 април.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close