(ВИДЕО) Сообраќајна несреќа кај Св. Еразмо

Утрово се случи сообраќајна несреќа кај Св. Еразмо на влезот во Охрид. Полицијата врши увид на местото на несреќата.

Засега нема информации за повредени лица.

Close