(ВИДЕО) Целиот криминал на Цеца повторно достапен на интернет

Поради наметнатото вето од „Светлана Ражнатовиќ – Српската мајка“, ова не е интегрална верзија на емисијата за неа. И покрај некои „музички корекции“ кои ги направила продукцијата и музички делови кои се отстранети од видеото заради, нема да бидете во загуба – стои во новата објава на документарниот филм на Јутуб.

Што се правела Цеца, од финансиски криминал, до насилства, и вмешаност во атентат на премиерот на Србија, како и богатството кое го стекнала и наследила од нејзиниот сопруг, воен злосторник Жељко Ражљатовиќ Аркан и привилегиите кои ги овозможила мафијата и криминалците, до наговорување на криминалците од Земунскиот Клан да го киднапираат сопственикот на ТВ Пинк Жељко Митровиќ.

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО КОЕ ЦЕЦА БЕЗ УСПЕХ СЕ ОБИДЕ ДА ГО ЗАБРАНИ

Close