(ВИДЕО АНКЕТА) Што мислат Охриѓани за Јелена Крлеуша? !

Јелена Карлеуша е главната тема во целиот регион поради експлицитните фотографии, секс аферата со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и љубовниот триаголник на двајцата фудбалери и пејачката, но и нејзината гардероба и однесување. Јелена почнала со пеење во 1995 година, објавувајќи го деби албумот со наслов “Огледалце”. Веќе со првото појавување шокираше со нејзиниот изглед. Во тоа време русокосата немаше силикони, но затоа на себе имаше тешка шминка и фризура со кркми преку челото.
Денеска нема кој не слушнал за Карлеуша. А еве што мислат охриѓани за оваа балканска ѕвезда!

Close