Почина бебето во Крагуевац кое беше инфицирано од корнавирусот

Бебето од Крагуевац, кое беше заразено со коронавирус и беше во сериозна  здравствена состојба последните денови, денеска почина на Универзитетската детска клиника. Новороденчето, старо девет дена, претходно беше во многу сериозна состојба, поради откажување на органите.

 

KUPIONLINE.MK КЛУБ 50

За само 100 денари купете ја KUPIONLINE.MK КЛУБ 50 картичката и купувајте со попусти од 5% до 50% на сите производи и услуги кои се нудат на сајтот. НАРАЧАЈТЕ НА 074 220 200

Close