(ФОТО) Пецак на митингот се појави без Коста

Беше во друго друштво …

 

 

(ФОТО) Ден пред „Баловите на вампирите“ – сложните калуѓери и во петок мрсат

 

 

 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close