(ВИДЕО) Член на навивачката група „Рибари“ со факли и песна за запроси девојката

 Член на навивачката група „Рибари“ со факли и песна од другарите, ја запроси својата девојка по натпреварот на ракометарите на Охрид против Прилеп.

Тој ја изненади својата девојка на враќање од салата „Билјанини Извори“. Одеднаш блеснаа факлите, започна песна „прифати Елена“, а навивачот клекна на колена со прстенот во рака.

извор: Спорт 1 фото: Спорт 1 видео: Рибари Охрид

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close