(ФОТО) Тешка сообраќајка кај Сити мол – се преврти форд со охридски таблички

Тешка сообраќајка на булеварот „Партизански одреди“ пред Сити мол. Во несреќата се преврти  комбе форд со охридски ознаки.

Поради несреќата Сообраќајот е блокиран, а увидна екипа на МВР е на теренот.

Close