Со ДМЦ БАЛАКНС ноември во Дубаи

MY DUBAI ПОВТОРНО ВО ПОНУДА ДУБАИ – DMC Balkans Travel & Events, ексклузивен партнер на Fly Dubai!

Обновена програмата за Дубаи (со директен лет од Белград и Софија) за септември и октомври
СОФИЈА-ДУБАИ-СОФИЈА
ПАКЕТ ЦЕНИ ОД 499 ЕВРА ПО ЛИЦЕ ЗА ДАТА ‪06-11.09.2020‬ (6 ДЕНА/ 5 НОЌИ) со вклучен авион од Софија (хотел буџет Cassells Al Barsha Hotel by IGH 4*) на база ноќевање со појадок.

Доплата за виза од 85ЕУР за лица со македонски пасош ***�НАПОМЕНА – Цените се ПАКЕТ цени дадени по лице за сместување во соодветниот тип на соба/услуга. Цените се изразени во ЕВРА за уплата во денари (курс 1ЕУР=62МКД) и валидни до пополнување на места по дадени цени на авион. Поради промена на тарифите на авио билетите можна е промена на цената за пакет аранжман. Пред резервација ве молиме цената и условите на патување да ги проверите со вашиот агент.


�ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:�- Авионска карта ECONOMY Софија – Дубаи – Софија со 7 kg рачен багаж & 20 kg рачен багаж и оброк за време на лет�- Трансфер во ДУБАИ аеродром-хотел-аеродорм�- 5 ноќи во наведен хотел/ тип на соба/ услуга
�ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:�- Трансфер СКОПЈЕ- аердром СОФИЈА-СКОПЈЕ�- Туристичка виза за ДУБАИ – 85 eur ПО ЛИЦЕ (ОДОБРУВАЊЕТО НА ТУРИСТИЧКАТА ВИЗА ЗАВИСИ ИСКЛУЧИВО ОД ИМИГРАЦИОНОТО ОДДЕЛЕНИЕ ВО ОАЕ)�- Дополнителни документи за аплицирање за виа за Дубаи� задолжително негативен ПЦР тест (96 часа изваден пред полетување)�- Факултативни излети�- Патничко осигурување�- Се што не е вклучено во ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА� можност за индивидуална комбинација на број на ноќевања

🌍 Повеќе информации на: info@dmcbalkans.com +389 46 256 333 Viber/Whats up +389 77 739 000

Ви презентираме едноставно снимен ( продукциски необработено видео ) видео материјал за Дубаи кој најдобро доловува реално како изгледа овој град:

Оваа есен со DMC Balkans Travel & Events патуваме во ДУБАИПОВЕЌЕ НА : https://news1.mk/archives/3401

Posted by Ohrid1TRAVEL on Tuesday, September 1, 2020

Close