Охриѓанец пријавил дека е нападнат од политичар и бизнисмен

Инцидент пред угостителски објект во Охрид. До овој момент од СВР Охрид ја пласираа следнава информација:

-На 18.08.2020 година, во 11.35 часот, во СВР Охрид, С.Т.(41) од Охрид пријави дека пред угостителски објект, бил физички нападнат од Н.У. (45) од Охрид. Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот.

Close