(ВИДЕО) Вака скија Константин Георгиески

Актуелниот в.д. градоначалник и кандидат за таа функција Константин Георгиески на Иснтагрма постира видео на кое е снимен додека скија.

Според приложеното младиот доктор и политичар Констанин покрај тоа што е успешен плнинар бил и вешт скијач.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close