(ВИДЕО) Пожарната до рано утро гаснеше кај Костозглобна

Екипите на противпожарната единица од Охрид до рано утро го гаснеа огнот кој беснееше во нивите и трската крај патот Охрид – Струга во близина на болницата Свети Еразмо.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close