(RELAX ВИДЕО) Денот кога на светот му покажавме дека имаме ренде

Во овие денови кога сме во своевиден карантин заради пандемијата со „Ковид 19“ порталот „Охрид 1“ ќе објавува видеа од блиското минато кои ќе се со позитивна и релаксирачка порака.

Денес објавуваме видео од едeна настан од април 2017 на кој се правеше џиновска салата, а Охриѓани го покажаа рендето со што демантираа дека немаат ренде.

Погледнете само како рендаат Гордана Коњаноска, Климе Шешо, Ѓоко Апостолов, Номче од „Гарден“ и други присутни.

ВИДЕО:

ПОВРЗАНИ  RELAX ВЕСТИ

(ВИДЕО) Ви теквит на земјотресите во Охрид ? ! 

(ВИДЕО) – Дали на Вевчани му треба базен или капење во локвата ?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close