(ФОТО и ВИДЕО) Срамота, треба ли коментар – ова е населбата Бејбунар

Попладнево на социјалната мрежа фејсбук се споделуваат фотографии и видеа од депонија во населбата Бејбунар. На статусот пишува:

-СРАМОТА–ИСТОЧНА ТРАНЗИТНА – – НАС. БЕЈБУНАР. НАПРАВЕНО ОД СУШТЕСТВО НАРЕЧЕНО–ЧОВЕК

 

Posted by Peco Pavlovski on Thursday, March 26, 2020

фото и видео: ФБ Пецо Павловски

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close