(ХИТ ВИДЕО) Како живеат Јонче и Алексо кои се во самоизолација во Охрид

Охриѓанецот Јонче и неговото куче Алексо станаа хит на социјалните мрежи. Јонче кој е професионален возач е во самоизолација отако се вратил од Романија.

5 годишниот Алекс опремен со маска оди по набавки, затоа што Јонче мора да седи изолиран во својот дом.

 

Јонче и Алексо

Јонче Спироски од Охрид е во самоизолација со неговиот пес Алексо. Коронавирусот од двајцата направи хит на социјалните медиуми

Posted by Види Вака on Thursday, March 26, 2020

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close