(ФОТО) Екипите на ЈП „Охридски Комуналец“ ги ставија на располагање сите капацитети

Секоја чест за екипите на ЈП „Охридски Комуналец“ кои ги имаат ставено на располагање сите капацитети, напиша предмалку на својот ФБ профил градоначалникот на Охрид, Константин Георгиески.

👉Тие работат за Ваше добро, Вие останете дома!

Да бидеме одговорни, да го зачуваме јавното здравје!

Posted by Константин Георгиески – официјална страна on Monday, March 23, 2020

Фото: ФБ Константин Георгиески

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close