Ја искршиле влезната врата на „Тинекс“ додека траел полицискиот час

Засега непознати сторители додека траел полицискиот час околу 3 часот после полноќ со камен ја искршиле влезната врата на супер маркетот на „Тинекс“ на улица „7-ми Ноември“ во Охрид. Од нападот искршена е вратата и не е причинета друга штета, а арамиите не украле ништо вредно.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close