ВИДЕО кое ќе ве насмее со солзи – 90 секунди со инспекторот Томе од „Преспав“

Актерот Горан Стојановски ја оживеа улогата на инспектор Томе во македонската хумористична серија „Преспав“. Харизматичниот инспектор секогаш знае да не насмее со своите препознатливи шеги во пансионот Преспав, но уште похумористични одговори дава во рубриката „90 Seconds“ кои што ќе ве насмеат до солзи.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close