(ВИДЕО) И Ристе Николески скокна во езерските води

Заменикот на градоначалникот, професор и советник Ристе Николески денес скокна во ладните езерски води на „Денот на рибарите“.

Николески скокна на дургата страна од пристаништето и имаше мал проблем да излезе од водата, но со помош на своите сопартијци тој излезе од езерото и облече бањарка.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close