Претседателот на СДСМ Заев, утре за Водици во Охрид

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев ќе присуствува на манифестацијата на осветување на езерските води, по повод верскиот празник Богојавление – Водици, во Охрид со почеток од 10:00 часот.

фото: Архива

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close