(ФОТО) Исечени дрвјата на патеката од кај мостот

Исечени дрвјата на патеката од кај мостот. Граѓаните реагираат преку социјалните мрежи и прашуваат зошто се сечат дрвјата. ФБ статус:

Posted by Дејан Алексиќ on Wednesday, January 15, 2020

фото: ФБ Дејан Алексиќ

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close