(ФОТО) Лазе ја најде паричката во СДСМ – бизнисот ќе му цвета, а можеби ќе стане и пратеник

Паричката за Василица на ОО СДСМ од Охрид годинава падна кај претседателот на општинската Лазе Таневски. Во продолжение фотографии од дружбата во ОО СДСМ за Василица.

Posted by СДСМ Охрид on Tuesday, January 14, 2020

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close