Полицијата апси наркодилери во близина на аеродромот кај Охрид

Полициска акција во која се апсат лица кои тргувале со дрога се одвива во моментов на патот Охрид – Кичево , во близина на аеродромот Свети Апостол Павле кај Охрид.

Се очекува полицијата да излезе со детали.

YOUTUBE ONE MEDIA ВИДЕО

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close