(ФОТО) Судар на излезот од Охрид – се судрија три автомобили

На излезот од Охрид кон Струга на Туристичка  предмалку се судрија три автомобили две со охридски и едно со струшки регистарски таблички. Во несреќата предизвикана е матријална штета.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close