(ВИДЕО) Атмосферата на плоштадот во Охрид пред пристигнувањето на Мицкоски

Каква беше атмосферата на плоштадот во Охрид додека присутните членови на ВМРО ДПМНЕ го чекаа лидерот Христијан Мицоскоски, кој задоцни повеќе од еден час од најавениот термин, но и како пристутните го пречекаа нивниот лидер погледнете во видеото:

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close