(ВИДЕО) „Рибари“ одбележаа 30 години постоење

Навивачката група „Рибари“ со спектакл вечерва одбележа 30 години постоење.

Фото: Принтскрин

Видео: Bebe Dete Bog

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close