(ВИДЕО) „Јогурт фаци“ позади Зоран Заев

Скиселените фаци ( кисел купус или по охридски „Фаца Јогурт“ ) на Фијат, Љубе и останатите вечно прособрани коалициони партнери позади Зоран Заев додека тој ја најавува победата … Не е јасно каде е Амди Бајрам ? !

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close