58 годишен Стружанец, пијан паднал од балкон и починал

На 20.10.2019 околу 02.00 часот во Полициска станица Струга било пријавено дека А.М.(58), во алкохолизирана состојба, паднал од незаградениот балкон од својот дом и од здобиените повреди починал. Од извршениопт увид не се констатирани траги на насилство.

 

 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close