(ВИДЕО) Помина една година од промената на името и уставот

Денес се навршува точно една година од како осумте пратеници од ВМРО ДПМНЕ се одметнаа и дадоа поддршка на Зоран Заев.

Мало потсетување како еден од нив им објасни дека „ внуците не требало на дедото да му ја покажуваат бавчата“

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close