(ВИДЕО) Кучиња во напад на плоштадот во Охрид

Кучињата и нивните борби станаа составен дел од животот во Охрид

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close