(ВИДЕО) Ограбени две златари во Охридска чаршија

Предмалку во Охридската чаршија се ограбени две златари. Во моментов се врши увид.

Наскоро повеќе ….

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close