Охриѓанец каснат од куче скитник

На 14.10.2019 во Полициската станица Охрид, Р.Ш.(73) пријавил дека претходниот ден на ул. „Сатеска“ во Охрид бил касната од куче скитник на десната потколеница.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close